Buradasınız: ANASAYFA / ALIŞVERİŞ / Çorum Babacan Giyim

Çorum Babacan Giyim

ÇORUM BABACAN GİYİM 

Yeniyol Mah.
Sel Sok. No : 9 Çorum
Telefon: 0 364 225 05 15
E- mail: info@babacangiyim.com.tr 

 

HAKKIMIZDA

1975 yılında erkek giyim olarak kurulan mağazamız, 1981 yılında Babacan Giyim olarak bay, bayan ve çocuk giyim olmak üzere hizmet vermeye devam etmiştir. 1999 yılında 1500m2 alanda çok katlı mağaza olarak Çorum’da ki firmamız, 36 yıllık geçmişinde kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmış, bu sayede her zaman başarı ivmesini yukarılarda tutabilmiştir. Kaliteli ürün, uygun fiyat ve koşulsuz müşteri anlayışı temel düsturumuzdur. Mağazamızın hedefi, ürün ve çeşitlilikte moda takip edilirken kaliteden asla ödün vermemektir. Dürüstlük ve güler yüz müşteri memnuniyeti noktasında başarımızın yapıtaşıdır. Dünya üzerindeki çok katlı mağaza tasarımları model alınarak değişim ve yeniliklere açık olunmuştur.Mağazacılık anlayışına yepyeni bir bakış açısı kazandırmıştır.

Kısa sürede en çok bilinen ve tercih edilen mağazamız, müşteri beklentisi ve değişen alış veriş dinamikleri doğrultusunda kendini yenilemekten hiç vazgeçmemiştir. 2004 yılından itibaren 2500 m2 alanda bay, bayan, çocuk giyim, ayakkabı ve spor reyonlarında siz değerli müşterilerimize hizmetini sürdürmektedir. Şirketimiz değişen alışveriş tercihlerini göz önünde bulundurarak  FRANCHISING sistemi ile Çorum’a isimleri CHIMA ve EKOL olan iki mağaza, Samsun’a CHIMA mağazası açmıştır.  Bu mağazalar müşteri isteklerine daha kapsamlı cevap vermeyi hedeflemiştir.

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Yıldızlı alanları doldurmalısınız *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>